מי רצח את הזוג כדורי?

מהעולה בכתבות רבות שנעשו על הרצח, ומתוך העולה בהודעות השונות שסיפקו קציני ודוברי המשטרה – ניתן להבין כי המדובר ב”רצח המושלם” שהתבצע על ידי רוצח מקצועי, זהיר ומתוחכם. “הרוצח המושלם”. כפי שכינה את הכתבות שלו על הנושא כתב ערוץ 13 יוסי אלי “תעלומת הרצח הכפול בירושלים”.

 

האם אכן מדובר ברצח המושלם? האם הרוצח עשה עבודה מקצועית ונקיה כל כך, או שמא מדובר ברשלנות ובחוסר מקצועיות משווע של המשטרה? בכתבות מקרה הרצח של הזוג כדורי ובמאמרים שיתפרסמו כאן לעתים קרובות, נדון בטענות האלה, ונציג חומרים מוכרים וחדשים לכל מי שמתעניין בבטחון תושבי השכונה ושואף להגיע למצב של שלווה בשכונה המתוחה.

תמר ויהודה כדורי

באתר יעלו מדי שבוע או שבועיים כתבות ומאמרים שיכללו מידע מגוון על מקרה הרצח, ניתוח של פעולות המשטרה והסקה על בסיסו של מצב התיק, מחשבות על הרצח בהשוואה לזירות רצח או פיגועים נוספים, מידע קריטי בתיק שלא פורסם באתרי התקשורת הממסדיים, תיאוריות ומחשבות שיכולות להוביל ללכידת הרוצח, ועוד ועוד… 

בימי הקורונה, שהתחילו לאחרונה ולא נראה שייגמרו בקרוב, אני חושב שלא רק בידי המשטרה יש את החוכמה ואת הידע לפענח את הרצח הזה, ואני גם לא אתפלא אם בגלל הקורונה הטיפול בפענוח הרצח יוסט הצידה, והמשטרה והשב”כ יתעסקו במגיפה ובאיכונים לחולים, והרוצחים ימשיכו להסתובב חופשי. מי שיודע משהו, מוזמן לכתוב בתגובות מה שעולה על ליבו, כך שנוכל לפתח דיונים על הסוגיה.

 

מקור הכתבה:

https://whokillcadurifamily.net/articles/whokill/